LT EN
 
 
 
Naujienos Programos Priemonės Apie EŠSC
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginių archyvas
Mokomoji medžiaga "Kainų stabilumas: kodėl tau tai svarbu?"
2006.12.04
Lietuvos bankas informuoja apie vyresniųjų klasių mokiniams ir mokytojams skirtą mokomosios medžiagos rinkinį tema „Kainų stabilumas: kodėl tau tai svarbu?“. Jį parengė Europos centrinis bankas, bendradarbiaudamas su 25-ių Europos Sąjungos šalių centriniais bankais ir išleido visomis Europos Sąjungos oficialiomis kalbomis.


Šį mokomosios medžiagos rinkinį sudaro 8 min. animacinis filmas, lankstinukas moksleiviams ir knyga mokytojams. Animaciniame filme vaizduojama, kaip du vidurinės mokyklos moksleiviai, Ana ir Aleksas, sužino apie kainų stabilumą, infliaciją ir defliaciją, šių reiškinių poveikį ekonomikai, išsiaiškina, kas atsakingas už kainų stabilumą ir kaip jo siekiama. Lankstinuke pateikiama nesudėtinga šios temos apžvalga, o knygoje ji nagrinėjama išsamiau.


Visa tai lietuvių kalba publikuojama Europos centrinio banko interneto svetainėje nuoroda http://www.ecb.int/ecb/educational/pricestab/html/index.lt.html. Norintieji gauti spausdintą knygą mokytojams ir informacinį lankstinuką moksleiviams su animaciniu filmu kompaktiniame diske gali kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Kviečiame Jus visus naudoti šį mokymo priemonių rinkinį ir pasidalinti savo nuomone. Mums ypač svarbu žinoti, kaip ši mokomoji medžiaga pritaikoma Jūsų dėstomam dalykui ir mokymo planams, ar ji aktuali jūsų pamokose, ar priimtina temos dėstymo forma, ar ji suprantama ir įdomi mokiniams.


Linkime sėkmės!


Kontaktai:
Lietuvos banko Ryšių su visuomene skyriaus
Vyresn. specialistė Rasa Bričkienė
El.p. rbrickiene@lb.lt
tel. 8~5 268 0072
Grįžti atgal į naujienų sąrašą


 
 
   
 
Įrašykite savo el.pašto adresą gauti naujienoms
 
© EKONOMINIO ŠVIETIMO SKLAIDOS CENTRAS ¦ info@essc.lt