LT EN
 
 
 
Naujienos Programos Priemonės Apie EŠSC
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginių archyvas
Mokausi tvarkyti savo finansus 6-8 klasėms
2008.01.15
Parėmus ilgamečiams mūsų rėmėjams JAV Nacionalinei ekonominio švietimo tarybai ir Švietimo ir mokslo ministerijai, siūlome naują mokymo priemonę iš serijos “Mokausi tvarkyti savo finansus”. Šalia jau senokai išleisto komplekto 3-5 klasėms, siūlome komplektą 6-8 klasėms. Sausio pabaigoje ar vasarį 1000 vnt. spausdintų Mokytojo ir Moksleivio knygų bus išsiųstos visoms pagrindinėms mokykloms. Tačiau jau dabar šias knygas jau galima rasti mūsų interneto svetainėje. Tėvų knyga spausdinama nebus, ją, kai tik bus parengta, bus galima rasti mūsų svetainėje.

Kaip ir visa serija, taip ir šis komplektas yra skirtas finansiniam raštingumui – vienam iš verslumo elementų – ugdyti. Šią priemonę siūlome ekonomikos, matematikos ir kitų mokomųjų dalykų mokytojams. Mokytojo knygoje rasite metodines kiekvienos pamokos vedimo rekomendacijas, aktyviųjų mokymo metodų aprašymus, užduočių atsakymus.
 
Moksleivio knygoje trumpai pateikiama teorinė medžiaga bei įvairios užduotys skirtos atlikti klasėje arba namuose. Komplektą sudaro 16 pamokų, suskirstytų į penkis skyrius. Visos knygos yra linksmos ir informatyvios, pavyzdžiai adaptuoti. Tikimės, kad jos patiks ir jums, ir jūsų mokiniams.
 
Knygų elektronines versijas galite rasti čia.
Grįžti atgal į naujienų sąrašą


 
 
   
 
Įrašykite savo el.pašto adresą gauti naujienoms
 
© EKONOMINIO ŠVIETIMO SKLAIDOS CENTRAS ¦ info@essc.lt