LT EN
 
 
 
Naujienos Programos Priemonės Apie EŠSC
Seminarai pradinei mokyklai
Seminarai pagr. ir vid. mokyklai
Seminarai mokyklų vadovams
Ekonas
Vasaros akademija
Seminarai mokyklų vadovams

Seminarai MOKYKLŲ VADOVAMS

 

2003 m. balandžio pabaigoje ŠMM kolegijoje buvo svarstomas visuotinio ekonominio raštingumo ir verslumo ugdymo strategijos projektas. Projekte siūlomame veiksmų plane yra numatyta artimiausiu metu parengti mokyklų vadovų ekonominio išsilavinimo kvalifikacijos kėlimo sistemą.

Įvedus “moksleivio krepšelį”, mokyklos vis daugiau finansinių sprendimų priima pačios, joms tenka konkuruoti tarpusavyje kviečiant moksleivius, pritraukiant papildomą finansavimą, dalyvaujant įvairiuose projektuose. Taigi ekonomikos žinios ypač reikalingos mokyklų vadovams (juolab, kad ekonomikos jau mokosi 9-10 klasių moksleiviai, projekte taip pat numatyta supažindinti su pagrindiniais ekonomikos dėsniais ir verslumo ugdymo metodais visus mokytojus).

Šio seminaro mokymo įstaigų vadovams tematika sudaryta taip, kad vadovai gautų ir teorinių, ir praktinių ekonomikos naudojimo kasdienėje savo veikloje žinių ir įgūdžių.

Dalyviai – visi pageidaujantys įvairių tipų mokymo įstaigų vadovai.

Dalyvių skaičius – 20– 40.

Dalyviai gauna:
paketą teorinės medžiagos ekonomikos ir lėšų rinkimo temomis;
seminaro pažymėjimus;

Lektoriai – patyrę ekonomikos dėstytojai, išklausę specialiuosius tarptautinius kursus ir turintys kelerių metų seminarų suaugusiems vedimo patirtį.

Seminaro vieta ir laikas – seminarai vyksta ten, kur susidaro mokytis pageidaujančiųjų grupė. Laikas derinamas su dalyviais.
 
 
   
 
 
© EKONOMINIO ŠVIETIMO SKLAIDOS CENTRAS ¦ info@essc.lt