LT EN
 
 
 
Naujienos Programos Priemonės Apie EŠSC
Ekonomikos mokymo programos ir standartų projektas
Pradinei mokyklai
Žingsnelis į ekonomiką
Pasirinkimų šalis
Mokausi tvarkyti savo finansus. Pirmieji finansiniai įgūdžiai
Pagrindinei ir vidurinei mokyklai
Elektroninė bibliotekėlė
Pasirinkimų šalis

Asta Malčiauskienė, Danutė Poškienė, Birutė Šinkūnaitė (sudarytojos).

Pasirinkimų šalis


 

Kaip sudominti vaikus skaitymu, rašymu, skaičiavimu? Kaip padaryti, kad mokinys būtų ne mokomas, o norėtų ir mokytųsi pats? Kaip suteikti jam pasitikėjimo, gebėjimo išsakyti ir apginti savo nuomonę, diskutuoti? Siekti visų išvardytų tikslų ir dar begales kitų – verslumo ugdymo, atsakingo piliečio formavimo ir pan., Jums padės ekonomikos mokomųjų priemonių komplektas „Pasirinkimų šalis“, skirtas III-VI klasėms. Komplektą sudaro dvi pratyvbų knygelės ir mokytojo knyga. Mokytojo knygoje rasite išsamią 36 ekonomikos pamokų metodiką.

 

 

Pratybų knygelėse pateikta daug įdomių užduočių ir netgi vaidinimas. Pirmoje dalyje nagrinėjamos temos: stygius, ištekliai, alternatyvusis pasirinkimas, ekonomikos sistemos, ekonominės veiklos apytaka, mainai, pinigai. Pratybų medžiaga, užduotys visiškai atitinka ekonomikos standartų reikalavimus, keliamus šio amžiaus moksleiviams.

 

Antroje knygelėje kalbama apie vartotojus, paklausą, pasiūlą, rinką, gamintojus, kaštus ir pajamas, pelną, darbo pasidalijimą, specializaciją, visuomenines prekes ir paslaugas, išorinius padarinius, paskatas, vyriausybės vaidmenį ekonomikoje bei tarptautinę prekybą. Antroji knygelė baigiama visų pamokų kartojimu – spektakliu „Naujas paršelio Knysliuko kaklaraištis“. 


 

Pratybos parengtos pagal EŠSC seminaro „Ekonomikos mokymas pradinėje mokykloje ir V-VI klasėse“ medžiagą ir yra puikus pagalbininkas mokant moksleivius ekonomikos pradmenų. Keliaukime į pasirinkimų šalį - joje Jūsų laukia įdomus ekonomikos pasaulis.

 


 

Išleido: leidykla TEV

ISBN: 9955-491-76-0 (pratybų I dalis), 9955-491-81-7 (pratybų II dalis), 9955-680-03-2 (mokytojo knyga)
 
 
   
 
Ekonomika XI-XII klasėms

Išleistas vadovėlis "Ekonomika XI-XII klasėms". Apie ką jis ir kuo jis skiriasi nuo kitų? Sužinokite daugiau.

 
© EKONOMINIO ŠVIETIMO SKLAIDOS CENTRAS ¦ info@essc.lt